top of page

HTMK Tööjõud OÜ

Tööjõurent
Mehitamine

Meie lugu

HTMK Tööjõud OÜ põhitegevusalaks on tööjõurent. Meie eesmärk on olla oma kliendile stabiilne tööjõurendi partner ning ennetada kliendi soove. Meie töötajad on alati varustatud vajalike tööriiete, tööriistade ja tarvikutega. Organiseerime oma mehitatud töötajate majutuse, transpordi tööle ja koju. Meie tööliste töötasud on alati välja makstud õigeaegselt ja vastavalt töötatud tundidele, me ei „nipita ega trikita“ nendega. Võib öelda, et hoiame oma töötajaid ehk liiga palju, aga see kõik annab tulemuse meie kliendile. Tema juures töötab inimene, kelle eest on hoolitsetud nii, et ta saab täielikult pühenduda oma tööle.


Oleme jõudnud töötajate hoidmiseni ainult tänu läbi enda tööjõurendi kogemuste. Sest ka meie oleme olnud enda tänaste klientide rollis, me teame kui raske on leida stabiilseid, kvalifitseerituid ja töötahtega töötajaid. Teades, kuidas meie tänased konkurendid ja toonased hankijad oma töötajatega käitusid või käituvad tänaseni, siis otsustasimegi teha ise ja teha paremini.


Tänaseks päevaks oleme tegevad tööjõurendiga juba mitmetes erinevates valdkondades, kust oleme  ammutanud kogemusi. Oleme kogenud mehitamisega  toiduaine-, elektroonika, metalli- ning puidutööstuses. Lisaks sellele mehitame aktiivselt ehitusobjekte ka väljaspool Eestit vajalike inimestega. Meie juhtkoht omab Rootsi BAS- U ja BAS- P sertifikaati ning oleme läbi oma Rootsi ettevõtte liitunud ka ehitajate ametiühinguga.


Seega oleme suunitletud edasi arenemisele ja kasvamisele,  et liikuda veelgi enam enda eesmärkide suunas ja pakkuda parimaid lahendusi enda klientidele ja töölistele.

Teeme koostööd

Päringud

Kõikide tööjõurendi päringute või muude küsimuste korral palun võtke ühendust telefoni, emaili või all oleva kontaktivormi teel:

 

info@htmk.ee

Telefon:

+372 55 92 55 60 RU/UA

+372 58 60 30 81 EST/FIN/ENG/DE/RU/SE

Võta meiega ühendust

Peakontor

HTMK Tööjõud OÜ

Registrikood 16218020

Mustamäe tee 55
Tallinn, Eesti

Täname kirjutamast! Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

bottom of page